A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комунальний заклад "Близнюківський ліцей Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області"

Графік роботи гуртків на 2021/2022 навчальний рік

Розклад

роботи гуртків  2021/2022 н. р.

 

Гурток, секція

Керівник

День

Час

Місце

«Баскетбол»

Шарков Олександр Степанович

 

середа

15.30 – 17.00

Спортивна зала

«Джура»

четвер

15.30 – 17.00

Спорт. майданчик

«Футбол»

Омеляненко Віктор Миколайович

вівторок

15.30 – 17.00

Спорт. майданчик

«Джура»

середа

понеділок

15.30 – 17.00

15.30 – 16.15

Спорт. майданчик

«Настільний теніс»

Штабний Олександр Олександрович

 

вівторок

15.30 – 17.00

Тенісна зала

«Козацький гарт»

четвер

15.30 – 17.00

Спорт. майданчик

«Соціальне шкільне підприємство»

Ляпкало Євгенія Геннадіївна

середа

четвер

15.30 – 16.15

26 кабінет

 

«АРТ»

Панасовська Ірина Петрівна

понеділок

вівторок

15.30 – 16.15

26.кабінет

 

Філіжанка кави

Волкова Ксенія Вікторівна

понеділок

четвер

14.20 – 15.05

медіатека

«Підготовка до ЗНО. Історія України»

Куряченко Володимир Володимирович

вівторок

середа

15.30 – 16.15

16 кабінет

«Музична студія»

Луньова Світлана Григорівна

понеділок

середа

16.00 – 16.45

15.15 – 16.00

Початкова школа

«Театральна студія»

 

Тищенко Ірина Вікторівна

понеділок

середа

15.15 – 16.00

16.00 – 16.45

кабінет 2 – А класу

«Студія художнього слова»

Ізюмська Тетяна Віталіївна

вівторок

четвер

15.15 – 16.00

16.00 – 16.45

кабінет 2 – Б класу

«Юні англомови»

Шевчун Яніна Володимирівна

понеділок

середа

16.00 – 16.45

15.15 – 16.00

Початкова школа

каб. англ. мови

«Hand made»

Куряченко Марина Володимирівна

понеділок

середа

15.15 – 16.00

16.00 – 16.45

кабінет 3 – А класу

«Цікава математика»

Гарькуша Тетяна Олександрівна

вівторок

четвер

15.15 – 16.00

16.00 – 16.45

кабінет 3 – А класу

«Футбол»

Подереча Артем Станіславович

понеділок

четвер

15.15 – 16.45

 

Спортивний майданчик

«Пекельна кухня»

Рубан Наталя Анатоліївна

вівторок

п’ятниця

16.00 – 16.45

Початкова школа

«Пізнай себе»

Якобану Тетяна Олександрівна

понеділок

п’ятниця

16.00 – 16.45

15.15 – 16.00

Початкова школа

«Розумники й розумниці»

Огар Ірина Петрівна

вівторок

п’ятниця

15.15 – 16.45

 

кабінет 1 – А класу

«Весела наука»

Ключка Наталія Олександрівна

середа

четвер

15.15 – 16.45

 

кабінет 4 – В класу

«Логоритміка»

Ромащенко Аліна Миколаївна

вівторок

четвер

16.00 – 16.45

15.15 – 16.00

Початкова школа

Гурток народного танцю

Бовкун Настасія Юріївна

щодня

14.00

зала адміністративної будівлі

«Ракетомодельний»

Остополець Борис Іванович

понеділок

середа

15.30 – 17.30

приміщення колишнього БДЮТ

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора