A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комунальний заклад "Близнюківський ліцей Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області"

Корисні посилання

До програм підвищення фахового рівня педагогічних працівників  включені навчальні модулі з питань компетентнісного навчання і створення безпечного і дружнього до дитини освітнього середовища.

Зокрема:

курс «Безпечна і дружня до дитини школа» (http://scfs.multycourse.com.ua/ua/), навчальний модуль «Основи формування соціальної і здоров’язбережувальної компетентності учнів» (https://is.gd/d6ZHyj),

тренінг «Вчимося жити разом» (https://is.gd/vKHYI3),

модуль «Методика компетентісного навчання за інтегрованим курсом «Я досліджую світ» (https://is.gd/Poqn6X),

онлайн-курси «Основи здоров’язбережної компетентності» (http://multycourse.com.ua/ua), 

«Освіта на основі життєвих навичок» (http://dlse.multycourse.com.ua/ua/)


На сайті МОН під рубрикою «Антибулінг» розміщений банк методик (інструментарію)(https://mon.gov.ua/ua/osvita/zagalna-serednya-osvita/protidiya- bulingu).

На сайті МОН розміщений у вільному доступі банк педагогічних технологій у рубриці      «Корисні посилання щодо теми антибулінгу».

Гурток «Вирішення конфліктів   мирним   шляхом.   Базові навички медіації» та факультатив «Вирішую конфлікти та будую мир навколо себе». Режим доступу

https://mon.gov.ua/storage/app/media/zagalna%20serednya/protidia- bulingu/1-komplekt-programmediatsiya.pdf

Відеоролик «Вирішення конфліктів мирним шляхом. Медіація - ровесників і ровесниць» та освітній електронний курс «Вирішую конфлікти та будую мир навколо себе»; Режим доступу: https://imzo.gov.ua/osvita/pozashkilna-osvita-ta-vihovna-robota/vihovna- robota-shvaleni-rukopisi/.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора