A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комунальний заклад "Близнюківський ліцей Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області"

Соціально-психологічна служба

Навчання вдома: практичні поради психолога для вчителів  

Переглянути тут

 

 

 

Дата: від до Скинути

Розірви коло насильства

Учні 9-А класу долучилися до проведення флешмобу «Розірви коло насильства». Метою проведення даного заходу є попередження та протидія насильству. Варто пам’ятати, що насиллю немає виправдань при будь-яких обставинах. Правда завжди одна - твоя «хата не скраю» - ти можеш допомогти!

12:25 05.12.2023

Знай, щоб жити!

У рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" та до Міжнародного Дня боротьби зі СНІДом і толерантного ставлення до ВІЛ-інфікованих практичним психологм ліцею проведено діагностично-просвітницьке тренінгове заняття з учнями 9-А класу "Знай, щоб жити!". Мета зустрічі - продовжувати формувати уявлення про небезпеку ВІЛ/СНІДу; сприяти зниженню ризику інфікування ВІЛ, формуванню толерантного ставлення до людей з ВІЛ, особистісної та соціальної компетентності дітей, які вимушені жити в умовах епідемії ВІЛ/СНІД; виховувати бажання дотримуватися правил здорового способу життя та побудови між статевих відносин на основі дружби і поваги. Учні активно включались в групову роботу при виконання вправ "Міфи та факти", "Шляхи передачі ВІЛ та заходи профілактики", розробили пам'ятки " Правила безпечної поведінки під час отримання косметичних послуг", формували погляди толерантного ставлення до ВІЛ інфікованих людей. Під час заняття, здобувачі освіти, проходили онлайн-анкетування про рівень обізнаності з питань профілактики СНІДу.

12:20 05.12.2023

Насильству - НІ!

У рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" практичним психологом ліцею проведено діагностично-просвітницьке тренінгове заняття з учнями 6-А та 6-Б класу "Насильству-НІ!". Через інтерактивні вправи розширили знання здобувачів освіти про форми та методи насильства, сформували алгоритм дій у випадках, коли людина стає жертвою або свідком насильства. Переглянули інформаційні відео від українських зірок "Вийди з кола насильства". Також, з метою вивчення рівня обізнаності щодо профілактики насильства, учні пройшли онлайн-анкетування на платформі "АІС-психолог".

12:17 05.12.2023

Відеолекторій до Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства над жінками

В рамках Всеукраїнської акції " 16 днів проти насильства" практичним психологом Тетяною Кулєшовою з учнями 11-А класу проведено відеолекторій до Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства над жінками. Також, з метою вивчення ставлення учнів до проблеми насильства в нашому суспільстві, здобувачі освіти пройшли анкетування на платформі АІС-психолог "Моє життя в сім'ї та школі"

12:14 05.12.2023

Поважай інших та себе

У рамках акції 16 днів проти насильства, відбулася зустріч соціального педагога Іриною Харченко з учнями 4-В класу. Говорили про повагу та самоповагу, як дві складові ненасильницького спілкування. Діти активно брали участь в обговоренні, наводили приклади, ставили цілі та узагальнювали почуте. Розважливе та емпатійне у нас підростаюче покоління.

12:09 05.12.2023

Година психолога

28 листопада 2023 року з учнями 1 - Б класу відбулося діагностичне заняття , мета якого вивчення шкільної мотивації та рівня адаптації до школи

12:06 05.12.2023

Про надання психологічних консультацій

БО «Тінерджайзер» та Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) рoзпoчали спільний проєкт, що має на меті надати 50 000 безкоштовних психoлoгічних онлайнкoнсультацій підліткам та мoлoді з усієї України.

13:38 28.11.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора