A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комунальний заклад "Близнюківський ліцей Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області"

Проектна діяльність закладу

                                   ЗАНУРЕННЯ В СЕЕН

           З 2019 року 26 загальноосвітніх закладів освіти з 23 областей країни розпочали впровадження СЕЕН у освітній процес на рівні офіційного експерименту всеукраїнського рівня.  В минулому навчальному році до цієї програми  приєдналися і вчителі початкової школи нашого ліцею. Першим кроком  було проходження ознайомчого онлайн-курсу на сайті Університету Еморі, після якого кожен отримав іменний сертифікат і необхідні матеріали українською мовою для того, щоб розпочати впровадження. За круглим столом вчителі-початківці розглянули шляхи упровадження соціально-емоційного та етичного навчання у КЗ «Близнюківський ліцей» для створення безпечного та комфортного середовища в учнівських колективах . Почали опановувати практики СЕЕН на уроках, заняттях Школи подовженого дня.

           Курс СЕЕН сформує компетентності, які сприятимуть соціальній і міжособистісній взаємодії, розвитку й збереженню здоров’я і безпеки через розвиток Я-концепції, самоідентифікації, самоусвідомлення, осмисленого ставлення до життя, соціалізації як умови особистісного і суспільного розвитку.

За результатами цього курсу учнівство:

розумітиме значущість гуманістичних цінностей у житті;

розрізнятиме емоційні стани;

реагуватиме на чинники і діяльність, які становлять загрозу для життя, здоров’я, добробуту;

турбуватиметься про особисте здоров’я і безпеку;

керуватиметься моральними цінностями у своїй поведінці, прогнозуватиме можливі наслідки своїх дій, визначатиме альтернативи та прийматиме моральні рішення.

 

           Ми пропонуємо програми курсу за вибором:

для 1-2, 3-4 класів на основі Державного стандарту початкової освіти (листи ІМЗО №21/10-2 від 02.01.2023 та №21/10-3 від 02.01.2023), що дасть можливість  включати соціально-емоційне та етичне навчання до своїх освітніх програм та розвивати в учнівства м’які навички.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора