A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комунальний заклад "Близнюківський ліцей Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області"

Сторінка на стадії наповнення.

Дата: від до Скинути

Вручення документів випускникам закладу

07.06.2024 року в КЗ "Близнюквський ліцей " та філіях відбулися урочистості з нагоди вручення документів про загальну середню освіту та повну загальну середню освіту. 92 випускника 9-х класів та 66 випускників 11-х класів отримали свідоцтва про здобуття освіти. Із них 9 здобувачів освіти 9-х класів отримали свідоцтва про здобуття загальної середньої освіти з відзнакою. досягнення здобувачів освіти 11-х класів: 1 срібна меаль, 2 золоті медалі. 45 учнів нагороджені похвальними листами за високі досягнення у навчанні, 27 учнів - похвальними грамотами за високі досягнення у навчанні з окремих предметів. 

11:49 10.06.2024

"Голоси дітей"

Сьогодні, 4 червня 2024 року, учні КЗ "Близнюківський ліцей" та філій долучилися до щорічної акції "Голоси дітей", яку започаткувала Перша леді Олена Зеленська. Акція присвячена пам'яті маленьких українців, чиє життя забрала війна... Учні ліцею прийшли, щоб прив'язати на дерева дзвіночки, що символізують голоси дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України. Ми пам'ятаємо...

13:02 04.06.2024

Безпечні канікули

Добігають кінця останні дні навчального року. Попереду літні канікули – пора відпочинку та літнього дозвілля. То ж найголовніше -  нагадати дітям правила безпечної поведінки під час літніх канікул. З цією метою 30.05.2024 року до учнів 6-х класів КЗ «Близнюківський ліцей» завітали: головний спеціаліст служби у справах дітей  Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області Андрій Зуєв та старший інспектор з ювенальної превенції СПД №1 Лозівського РВП ГУНП в Харківській області Олексій Ключка. Тема зустрічі -  «Безпечні канікули». Діти разом з представниками повторили правила безпечної поведінки вдома, під час дозвілля, на водоймах під час купання, на дорозі та інш. Особлива увага приділялася правилам поводження з невідомими предметами, мінній безпеці та правилам поведінки при надзвичайних ситуаціях в умовах воєнного часу.

14:32 30.05.2024

Пам'ять про війну...

Вперше в Україні 8 травня відзначається День пам’яті та перемоги над нацизмом у 1939 – 1945 років. Сьогодні в Близнюківському ліцеї та Острівщинській, Квітневій, Садовській, Лукашівській, Бурбулатівській філіях відбулися уроки мужності, хвилини пам’яті, години спілкування, спрямовані на розвитоквміння цінувати мир, захищати його, виховання сміливості та принциповості у боротьі з агресією й несправедливістю. Здобувачі освіти вшанували пам’ять тих, хто боровся з нацизмом, а також пам’ять мирних людей, які загинули або постраждали бойових дій та від окупації.

11:52 08.05.2024

День пам'яті та перемоги над нацизмом

06 травня в Близнюківському ліцеї пройшли тематичні заходи, присвячені Дню пам'яті та примирення, Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Учні 10 - А класу разом з класним керівником Палагутою В.В. вшанували пам'ять загиблих у Другій світовій війні та близнюківців, які загинули у російсько-українській війні за територіальну цілісність та незалежність України. Метою заходу було виховати у дітей почуття патріотизму, поважне відношення до історичної пам’яті свого народу, розвинути здатність відчувати, співпереживати, вміти слухати оточуючих. Пам'ять про минуле покоління, які боролися за мир і свободу, має бути передана і збережена для майбутніх поколінь. Коли молодь вшановує пам'ять своїх предків, це прекрасно відображає дух патріотизму та зв'язок поколінь. Коли нащадки віддають шану й захищають те, за що їхні предки боролися, це стає важливим символом передачі цінностей та обов'язку перед минулим. Це також свідчення про те, що історія й дух нації продовжують жити й розвиватися у нових поколіннях.

11:46 07.05.2024

Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху

У рамках реалізації ІІ Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху  2021-2023 рр., В україні пройде щорічний Тиждень безпеки дорожнього руху, І етап якого відбудеться з 13 по 19 травня 2024 року і буде присвячений питанням безпеки на дорогах. 

10:14 07.05.2024

26 квітня - Міжнародний день пам'яті про Чорнобильську трагедію

26 квітня – трагічна дата, коли сталася аварія на Чорнобильській атомній електростанції. В КЗ «Близнюківський ліцей» та філіях пройшли уроки пам'яті, екологічні хвилинки, години спілкування до цієї події. Під час яких, вчителі нагадали та розповісли учням про цю техногенну, екологічну та гуманітарну катастрофу. Здобувачі освіти ознайомилися з основними  цифрами у контексті аварії, її наслідків та важливості запобігання подібним трагедіям у майбутньому. Такі заходи допомагають ефективно розкрити тему аварії здобувачам освіти, спонукаючи їх до обговорення та роздумів. Обізнаність учнів та учениць про наслідки аварії – великий вклад у енергетичну безпеку кожної країни на планеті Земля!

10:00 29.04.2024

Участь у четвертому  хакатоні для учнівських команд VOLUNTEENS

З 26 по 28 квітня 2024 року лідери учнівського самоврядування КЗ «Близнюківський ліцей» разом зі своїм наставником Наталією Савісько взяли участь у четвертому  хакатоні для учнівських команд VOLUNTEENS у м. Львів.

09:28 29.04.2024

Тиждень безпеки життєдіяльності

В КЗ «Близнюківський ліцей» у 2023/2024 навчальному році, з метою формування у дітей різного віку культури безпечної поведінки,  розпочав  функціонування клас безпеки інформаційно-просвітницького напрямку. У класі створено сім тематичних зон. Окрім зон мінної безпеки, пожежної безпеки, безпеки життєдіяльності, надання домедичної допомоги, тут є зона психологічного розвантаження та ігрова зона. Протягом Тижня безпеки життєдіяльності,  з 22 квітня по  26 квітня в ліцеї  для всіх учнів  проходять уроки безпечної поведінки в надзвичайних ситуаціях. Під час занять учні повторюють правила пожежної, мінної безпеки та цивільного захисту в цілому та відпрацьовують алгоритм дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру. Використовуючи інтерактивні інструменти, діти навчаються надавати першу домедичну допомогу. В окремій локації проводяться практичні заняття з засвоєння правил дорожнього руху та правил їзди на велосипеді. Крім приємних зустрічей з однолітками, учні отримують знання, які важливі в будь-який час, а особливо в цей, коли йде війна. Зустрічі для дітей проходять цікаво та пізнавально.

11:59 25.04.2024

Інтерактивні парламентські онлайн-уроки

Здобувачі освіти Близнюківського ліцею 10 - Б класу, вчитель Совєткіна Н. В.  та Квітневої філії 9 класу, вчитель Линник Н. П., принагідно долучилися до перегляду інтерактивних парламентських онлайн-уроків, на яких дізналися про історію та основи українського парламентаризму, засади гілок влади в Україні, зокрема, Верховної Ради України, її комітетів та народних депутатів, способи взаємодії з Українським Парламентом. Виклад інформації супроводжувався навчальними відеороликами та завданнями. В кінці зняття учні взяли участь  у вікторині.  

11:52 18.04.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора