A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комунальний заклад "Близнюківський ліцей Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області"

Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ!

    На виконання протоколу №1 засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Близнюківської селищної ради від 28.01.2022, Тимчасового порядку організації освітнього процесу у 2021/2022 навчальному році в Комунальному закладі «Близнюківський ліцей Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області», у зв᾽язку з ускладненням епідемічної ситуації, з метою зменшення соціальних контактів та стримання розповсюдження хвороби  з 31.01.2022 по 13.02.2022 року освітній процес у закладі здійснюватиметься з використанням технологій дистанційного навчання у системі «Моя школа».

    Під час організації дистанційного навчання освітній процес відбуватиметься згідно діючого розкладу уроків. Оцінювання результатів навчання фіксуватиметься  в електронному журналі з подальшим перенесенням до відповідних сторінок класних журналів.

     З усіх питань, які виникатимуть в процесі роботи, звертатися до класних керівників, які згенерують ваше питання в потрібному напрямку!

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора