A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комунальний заклад "Близнюківський ліцей Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області"

Заходи до Дня психічного здоров'я

Дата: 13.10.2023 12:40
Кількість переглядів: 247

Фото без описуДень психічного здоров’я або ментального здоров’я у світі та в Україні відзначається щороку 10 жовтня. Свято покликане звернути увагу на проблеми, пов’язані з психічним станом людини та підтримки людей з подібними захворюваннями.

     За ініціативи першої леді  Олени Зеленської в Україні реалізується Національна програма з охорони психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, в якій вагомого значення набуває забезпечення якісного освітнього процесу та створення психологічно комфортного освітнього простору.

    Одним із важливих пріоритетів у діяльності закладів освіти залишається забезпечення психологічної стійкості здобувачів освіти. Педагогічні працівники мають забезпечувати психологічну складову організації освітнього середовища, створюючи умови, що сприятимуть розвитку особистості кожної дитини, збереженню здоров’я та формуванню готовності до самостійного життя.

   Ментальне здоров’я є важливою складовою психофізичного розвитку здобувачів освіти, що поєднує здоровий дух, гарне фізичне самопочуття та психіку людини із соціальним складником.

   Психологічною службою закладу заплановано цикл заходів, які протягом тижня будуть реалізовані серед учнівських колективів різної групової категорії, педагогів та батьків.

   10 жовтня з метою створення умов для збереження і розвитку психічного здоров'я учасників освітнього процесу, учні 3-Б та 9-А класу та класні керівники долучились до онлайн-зустрічі  з практичним психологом «В гармонії з собою» та доєднались до участі у Всеукраїнському флешмобі до Дня ментального здоров’я #руханкасили, організованим ЮНІСЕФ, JuniorS, МОН та за підтримки Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» Завдання заходу:  підвищити рівень обізнаності про психічне здоров'я; познайомити учасників тематичного дня зі способами подолання негативних емоцій; формувати навички саморегуляції, релаксації; формувати позитивний образ класного колективу. Під час заняття учні формували навички стресостійкості, подолання страхів; знайомились з емоційними реакціями під час війни та способами відновлення власного ресурсу. Також учасникам заняття були продемонстровані різні техніки та методики для відновлення оптимального психологічного стану.



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора